Švýcarští Audemars Piguet jsou známí svou láskou ke golfu a není tak divu, že se značka stala oficiálním „časoměřičem“ a sponzorem dvou aktuálních golfových turnajů.

Turnaj M2M Russian open, který se konal minulý týden v moskevském golfovém klubu Skolkovo zahájil spolu s Audemars Piguet sezónu. Více než 100 hektarů plochy, 6 jezer, 113 bunkrů a stylovou klubovnu v japonsko-západním stylu otestovali ti nejlepší hráči.

24. – 27. září bude značka součástí ikonického turnaje s více než třicetiletou historií s názvem Porsche European Open. Vítězstvím prestižního titulu tohoto turnaje se pyšní ti nejlepší hráči, mezi něž patří i ambasadoři Audemars Piguet – Sir Nick Faldo, Lee Westwood a Darren Clarke. Na letošním ročníku, který se koná v golf resortu Bad Griesbach, se představí i další ambasadoři značky – Victor Dubuisson, Peter Uihlein a další.

http://www.europeantour.com/mm/photo/tournament/tournaments/26/50/90/265090_m16.jpg

Motivací hráčům je i možnost získání hodinek Royal Oak a Royal Oak Offshore – ty budou náležet hráčům, kterým se na určených turnajových jamkách povede „hole-in-one“.