Prodejce hodinek společnost Herisson Watches z Turnova rozšířila portfolio prodávaných značek. Nově díky ní na českém trhu koupíte švýcarské hodinky značky Auguste Reymond.

„Jsme velmi rádi, že Vás můžeme seznámit s novou značkou v našem portfoliu – představujeme švýcarskou značku  Auguste Reymond, která v letošním roce slaví 124 let od svého založení,“ řekla Margarita Ježková zastupující Herisson Watches.

Auguste Reymond Origin Skeleton (ref. OR-001-H-901-301_w)

Společnost Herisson Watches působí na trhu od roku 1995. První švýcarskou značkou, kterou začala zastupovat, je značka Epos. Nabídku postupně rozšířila o značku Davosa, následně DelmaDelbanaCentury a Auguste Reymond. Pro značky Epos, Davosa a Delbana je výhradním dovozcem. V roce 2020 přidala nabídku natahovačů a cestovních pouzder rakouské firmy Leanschi.

Kolekci pánských hodinek Auguste Reymond naleznete zde.

Kolekci dámských časomír Auguste Reymond naleznete zde.

Historie manufaktury Auguste Reymond se začala psát v roce 1898. Tehdy se 26letý podnikatel rozhodl dát dohromady malý tým hodinářů, kteří by vyráběli kapesní hodinky, jež dnes nesou jeho jméno. V roce 1903 otevírá továrnu v ulici du Midi v Tramelanu, zhruba 80 kilometrů severně od Bernu. Více o historii si můžete přečíst zde.

Auguste Reymond Origin Skeleton

Ref.: OR-001-H-901-301_w  | manuální nátah | nerezová ocel / ø 44 mm | vodotěsnost 100 m | kožený řemínek | 124 550 Kč

 

 

 

 

Andrej Poliak