Design hodinek Bohematic Aerodynamic vynesl designérům Michalovi Froňkovi a Janovi Němečkovi ze studia Olgoj Chorchoj ocenění Czech Grand Design v kategorii Designér šperku roku.

V „souboji“ o titul Designér šperku roku Czech Grand Design 2021 byly dále šperky VON od Dick Wolf a kolekce šperků pro Obchůdek pro radost od progresivního designéra Ondřeje Stáry. Seznam finalistů v ostatních kategoriích si můžete prohlédnout na webu Czech Grand Design.

ČTĚTE: Bohematic Aerodynamic navrženy na cenu Czech Grand Design

Vítězové ocenění, které uděluje Akademie Designu České republiky, byly vyhlášeni 22. března. Slavnostní udílení cen osmého ročníku se uskutečnilo v Hudebním divadle v Karlíně a v přímém přenosu jej odvysílala stanice ČT art.

Fanoušci českého designu mají příležitost tvorbu finalistů vidět v Galerii České spořitelny, v ulici Rytířká 29 v Praze. Výstava Best of: CGD21 je pro veřejnost otevřena do 10. dubna zdarma. Autory instalace výstavy jsou Monika Matějková a Ondřej Černý ze studia M+O.

Bohematic Aerodynamic Streamline Beige a Bohematic Aerodynamic Black Nickel

Časomíry Aerodynamic jsou třetí modelovou řadou mladé české manufaktury z Nového Města nad Metují. Jako první Bohematic uvedla model Minor, který následovala edice Graphic Sutnar. Aerodynamic mají pouzdro z tryskaného titanu o průměru 39,5 mm, které ukrývá švýcarský kalibr La Joux-Perret s osmidenní rezervou chodu.

Bohematic Aerodynamic Silver Metalic a Bohematic Aerodynamci Copper Brown

Hodinky mají vodotěsnost do 50 metrů. Bohematic svým zákazníkům nabízí pět stupňů individualizace. Nejvyšším stupněm je výroba jedinečných hodinek na zakázku.

Bohematic Aerodynamic

Manuální nátah | datum | tryskaný titan / 39,5 mm | vodotěsnost 50 m | kožený řemínek | od 179 000 Kč

 

 

 

Andrej Poliak

Původně publikováno 2. března – aktualizováno 23. března.