V českém pavilonu na světové výstavě Expo 2020 v saudskoarabské Dubaji je vše připraveno na slavnostní otevření 1. října. V expozici se představí také hodinářská manufaktura Bohematic z Nového Města nad Metují.

Bohematic v rámci české expozice představí vedle své kompletní řady hodinek i dvě edice hodinek připravených přímo pro EXPO 2020. Limitovanou edici GRAPHIC SUTNAR EXPO 2020 DUBAI pro VIP dárkový servis Kanceláře generálního komisaře účasti České republiky na EXPO 2020. A dále limitovanou edici hodinek GRAPHIC SUTNAR FALCON, kterou si budou moci návštěvníci výstavy na místě koupit.

Bohematic Graphic Sutnar Falcon EXPO 2020

„Spojené arabské emiráty a další země Blízkého východu vnímáme do budoucna jako velmi zajímavý trh a možnost představit naše hodinky a naši značku na prestižní světové výstavě v Dubaji je pro nás rozhodně zajímavou příležitostí ukázat nejen milovníkům mechanických hodinek spojení špičkového českého designu a precizní manufakturní výroby,“ říká Josef Zajíček, CEO a investor značky BOHEMATIC.

Bohematic Graphic Sutnar Falcon EXPO 2020

EXPO 2020 v Dubaji proběhne v termínu od 1. října 2021 do 31. března 2022. Jedná se o první světovou výstavu, která se uskuteční v regionu MENA & SA (na Středním východě, v Africe a jižní Asii) a také je poprvé hostitelem arabská země.

Český pavilon se bude nacházet v zóně „Sustainability“ na pozemku s plochou 2200 metrů čtverečních a bude stejně jako na Expo 2015 v Miláně první u jednoho z hlavních vstupů na výstaviště. Organizátoři předpokládají, že Světovou výstavu navštíví 20 milionů lidí – z toho 70 % ze zahraničí.

Bohematic Graphic Sutna Falcon EXPO 2020

Manuální nátah | datum | tryskaná nerezová ocel / ø 42 mm | vodotěsnost 50 m |  řemínek z ještěří kůže | 167 000 Kč

 

 

 

Andrej Poliak, tisková zpráva