Breitling je časomírou Ragby šesti národů

 

Manufaktura Breitling se stala oficiální časomírou prestižní série Six Nations Rugby. Nové partnerství se vůbec poprvé vztahuje také na ženský šampionát.

Guinness Six Nations, největší ragbyové mistrovství, hrají Anglie, Irsko, Skotsko, Francie, Itálie a Wales. Poslední jmenovaní jsou aktuálními šampiony.

Nové tváře Breitlingu v ragby pocházejí ze všech šesti zemí a reprezentují značku svým charakterem zaměřeným na výkon. Jsou to Angličan Kyle Sinckler, Skot Stuart Hogg, Welšan George North, Ir Conor Murray; bývalí hráči Francie Vincent Clerc a Ital Martín Castrogiovanni; a bývalý kapitán a moderátor velšského mezinárodního ragby Sam Warburton.

ČTĚTE: Hvězda NBA je novým ambasadorem Breitlingu

Značka hodinek se také zapojí do každé minuty dění na podzimní sérii národů v říjnu, kdy šest evropských týmů přivítá další světové ragbyové národy, jako je Nový Zéland, Jižní Afrika, Argentina a Japonsko.

Breitling a Six Nations Rugby sdílejí také dědictví: Breitling byl založen v roce 1884, zatímco Six Nations Rugby může vystopovat své kořeny do roku 1883.

Andrej Poliak