Kolekce LVCEA od BVLGARI získává novou briliantovou podobu.

Už při svém loňském představení se LVCEA stala novou špičkou mezi dámskými hodinkami římského výrobce a nyní přichází na trh tři nové modely, zdobené čtyřmi druhy drahých kamenů. První z modelů je limitovaná edice pěti kusů s 23 mm pouzdrem z bílého zlata, osázeného 26 diamanty bagetového výbrusu, jedním diamantem briliantového výbrusu a safírovou korunkou. Ciferník s modrými ručičkami se pyšní 84    diamanty bagetového výbrusu, pásek jich nese rovnou 310.

Druhé dva modely (od každého jsou k mání pouhé tři kusy) se liší pouze druhem použitých drahokamů – na výběr jsou rubíny nebo smaragdy. Jinak přinášejí taktéž 23mm pouzdro s 26 drahými kameny bagetového výbrusu a diamantovou korunkou, ciferník z bílého zlata s 84 diamanty bagetového výbrusu a na ruce je drží náramek s 210 diamanty bagetového výbrusu a 100 buff-top broušených rubínů, nebo smaragdů. Ciferník všech modelů je pomocí různých velikostí kamenů uspořádán do obrazce připomínajícího sluneční hodiny, které stály u zrodu celé kolekce.

Precizní neviditelné zasazení všech drahokamů si vyžádalo více než 192 hodin komplikované práce na každém kuse, ale spolu s nezaměnitelným náramkem, odkazujícím na ikonickou kolekci Serpenti, jen zvýrazňuje jejich krásu a jedinečnost.

   102466_001_cre