Ve vybraných kinech má 15. července premiéru snímek The Gray Man, superhit streamovací platformy Netflix (premiéra 22. 7). Hlavní roli ztvárnil Ryan Gosling, ambasador TAG Heuer. Na jeho zápěstí samozřejmě nechybí časomíry švýcarské manufaktury.

Ryan Gosling v hlavní roli filmu The Gray Man od Netflixu. Na zápěstí má TAG Heuer Carrera Three Hands. (c) Foto Pari Dukovic pro TAG Heuer

„Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat se společností Netflix na filmu The Gray Man – nejenže v něm hraje hlavní roli náš vlastní ambasador v podobě hollywoodské ikony Ryana Goslinga, ale také herci jako Chris Evans a Regé-Jean Page. Díky režii bratrů Russoových je to už teď film, který musíte vidět. A co jiného by měl Goslingův nezkrotný představitel Sierry Six nosit než hodinky TAG Heuer Carrera Three Hands – ikonické časomíry, které jsou určeny pro ty, kteří se pod tlakem nezlomí,“ uvedl generální ředitel TAG Heuer Frédéric Arnault.

Ryan Gosling v hlavní roli filmu The Gray Man od Netflixu. Na zápěstí má TAG Heuer Carrera Three Hands. (c) Foto Pari Dukovic pro TAG Heuer

„Six je agent, kterému jde o život každou vteřinu a potřebuje hodinky, které ho ochrání. K tomu, aby přežil, je zapotřebí přesnost a odhodlání, a… proto se zdálo, že je pro něj ideální nosit hodinky TAG Heuer Carrera,“ uvedl představitel hlavní role Ryan Gosling.

TAG Heuer Carrera (ref. WBN2111.BA0639)
TAG Heuer Carrera (ref. WBN2111.FC6505)

Agent Six ve filmu nosí dvě varianty jedněch časomír TAG Heuer Carrera – na kovovém tahu (ref. WBN2111.BA0639) a na koženém řemínku (ref. WBN2111.FC6505).

Andrej Poliak