Ve čtvrtek 25. srpna odstartoval golfový turnaj Omega European Masters. Hlavním sponzorem v pořadí 33. turnaje letošního ročníku European Tour je značka Omega.

Celebrity pozvané na golfový turnaj Omega Europena Masters 2022 na hřiště klubu Crans-sur-sierre (zleva): herec Charlie Day, herec Ross Butler, herec Anthony Anderson, herečka Tiffany Haddish, bývalý hokejista Teemu Selänne, influencer Blake Gray a herec Drew Starkey

Ve středu se konalo kolo věnované flightům profesionálů a amatérů Credit Suisse Gold Pro-Am. Toho se zúčastnily také celebrity pozvané značkou Omega: herec Charlie Day, herec Ross Butler, herec Anthony Anderson, herečka Tiffany Haddish, bývalý hokejista Teemu Selänne, influencer Blake Gray a herec Drew Starkey.

Golfista Guido Migliozzi radí hercům Anthony Andersonovi a Charlie Dayovi

Pozvaní hosté byli rozděleni do skupin s profesionálním golfisty Guido Migliozzi (v žebříčku European Tour – 139.), Sean Crocker (41.) a Rasmus Hojgaard (75.).

Americká herečka Tiffany Haddish puttuje na greenu a bývalý hokejista a vítěz Stanley Cupu 2006/07 Teemu Selänne zahrává z bunkeru

Turnaj Omega European Masters se koná do neděle 28. srpna. Turnaj má celkovou dotaci 2 000 000 eur. Omega je titulním sponzorem turnaje od roku 2001. Letos tak slaví 21. výročí.

Andrej Poliak

Hodinky Omega si můžete vybrat v Klenotnictví Dušák.