Ed Jackson je ambasadorem Elliot Brown

Bývalá ragbyová hvězda Ed Jackson se stala ambasadorem anglických hodinářů Elliot Brown. Informoval o tom server WatchPro.

Jackson v dubnu 2017 utrpěl vážné poranění páteře a zlomeniny kloubů poté co skočil do mělké části bazénu. Lékaři předpovídali, že už nikdy nebude chodit. Jackson se nevzdal a necelý rok po svém zranění zdolal nejvyšší welšskou horu Snowdon (1085 m n. m).

Ed Jackson se svou ženou Lois a Ollym Barkleyem založili charitativní organizaci Millimeters 2 Mountains na pomoc postiženým.

Edova cesta rezonuje se značkou Elliot Brown, která podporuje mnoho klíčových osobností a jejich výzev, od světových rekordů a antarktických expedic až po paralympijské medailisty.

Jackson se tak zařadil po bok režiséra a kameramana Matea Willise, jehož film Night on Earth uvádí Netflix, cestovatele Craiga Mathiesona, anglické plavkyně Beth French, dobrodruha Alexe Flynna, hasičky Bex Sims a lezce Ethana Walkera.

Značku Elliot Brown po více jak dvou letech intenzivních příprav v roce 2013 založili dlouholetí přátelé Ian Elliot a Alex Brown. Značka úspěšně spolupracuje s vysoce uznávanými organizacemi, jako jsou Land Rover, Royal National Lifeboat Institution, Mountain Rescue England & Wales a další.

Andrej Poliak