Manufaktura IWC do svého týmu přivítala ekologickou aktivistku a supermodelku Gisele Bündchen jako vůbec první poradkyni značky v oblasti životního prostředí a komunitních projektů.

Ekologická aktivistka a supermodelka Gisele Bündchen má na zápěstí IWC Pilot’s Watch Chronograph 41 (ref. IW388102) s řemínkem Miratex

Gisele od roku 2009 působí jako velvyslankyně dobré vůle Programu OSN pro životní prostředí a angažuje se ve prospěch biodiverzity a divoké přírody. Za svou dlouholetou angažovanost v oblasti životního prostředí byla oceněna Harvardovou univerzitou a Kalifornskou univerzitou v Los Angeles.

Gisele vnese do projektů IWC v oblasti udržitelnosti své zkušenosti s těmito záležitostmi a své nadšení pro ochranu planety. Bude také podporovat švýcarského výrobce luxusních hodinek při identifikaci iniciativ, na kterých bude v budoucnu pracovat.

Ekologická aktivistka a supermodelka Gisele Bündchen má na zápěstí IWC Portugieser Chronograph (ref. IW371617) s ocelovým tahem

 

„Jsem nadšená, že mohu s IWC spolupracovat na našem společném cíli, kterým je ochrana naší planety. Naše cesty za udržitelností začaly uvědoměním si, že máme odpovědnost udělat víc. Že můžeme využít naše hlasy a vliv k pozitivnímu ovlivnění životního prostředí a společnosti. Těším se na spolupráci s IWC, která pomůže zanechat lepší budoucnost pro další generace,“ komentovala zahájení spolupráce Gisele.

Tisková zpráva – upravil aak