Čínský nový rok začíná 25. ledna a bude ve znamení dřevěného hada symbolizujícího bystrost, inteligenci a rozvahu. Švýcarská manufaktura Arnold & Son při této příležitosti uvádí osmikusovou exkluzivní limitku.

Počin z červeného zlata s průměrem 41,5 milimetru pohání mechanický strojek A&S1512 s manuálním nátahem a rezervou až 90 hodin. Aventurinový číselník v jeho horní polovině zdobí pro značku signifikantní rozměrná indikace fáze měsíce.

ČTĚTE: Hodinářské kreace pro čínský rok Hada

Dolní polovina číselníku je pak věnována vyobrazení hada omotaného kolem větve jinanu dvoulaločného, stromu proslulého svými blahodárnými účinky. Had je ručně vyrytý z 18karátového růžového zlata a jeho šupiny, rozeklaný jazyk a hlava jsou velmi realistické.

Arnold & Son Perpetual Moon 41.5 Red Gold “Year of the Snake”

Ref.: 1GBLR.Z09A.C264A | manuální nátah | měsíční fáze | červené zlato / ø 41,5 mm | vodotěsnost 30 m | řemínek z aligátora | limitovaná edice 8 kusů | 60 850 eur (cca 1 527 000 Kč)

 

 

 

 

 

 

Andrej Poliak