Švýcarská značka Hublot čas od času spojí své jméno se sportovci či umělci. Nedávno to byli například Rus Alexej Ovečkin či Francouz Richard Orlinski. V nejnovější spolupráci nechal Hublot svůj model Big Bang „rozvlnit“ rytmem elektronické hudby v podání DJe Snaka.

ČTĚTE: Hublot poprvé spojil síly s Takašim Murakamim

Francouzský DJ Snake v akci

DJ Snake je ambasadorem Hublotu od roku 2018. Je symbolem úspěchu, kterého na této úrovni dosáhlo jen velmi málo francouzských DJů. Hvězda světové hudby, která v roce 2017 dosáhla vrcholu Arc de Triomphe, koncertovala na všech kontinentech, zúčastnila se největších mezinárodních festivalů a dosáhla světových hitů. Jeho první album bylo ve Francii platinové a umístilo se na osmém místě v žebříčku nejlepších amerických alb.

DJ Snake vlastním jménem William Sami Étienne Grigahcine

Hublot model Big Bang používá pro speciální edice nejčastěji. V případě „hadího“ bylo použité titanové pouzdro o průměru 45 mm. To ukrývá in-house HUB1242 UNICO se 72hodinovou rezervou chodu. Hodinky jsou vodotěsné do 100 metrů.

Hublot Big Bang DJ Snake

Speciální edice Big Bang DJ Snake je limitováni počtem 100 kusů. Jeden přijde v přepočtu na 562 540 korun (26 200 dolarů).

Andrej Poliak