Britská hodinářská a šperkařska společnost Backes & Strauss ulovila do svého týmu ambasadorů velkou rybu. Není jim nikdo jiný než hvězdný fotbalový obránce Daniel Alves da Silva.

Podle informací serveru WatchPro bude Alves s britskou značkou založenou v roce 1789 v Německu spolupracovat na vývoji exkluzivních hodinek, které mají připomínat jeho hvězdnou kariéru. V současnosti je Alves hráčem FC São Paulo, jednoho z nejlepších brazilských fotbalových týmů.

Trojnásobný vítěz Ligy mistrů (v dresu FC Barcelona) má hodinky rád. Loni byl vyfocen, když měl na zápěstí Hublot Classic Fusion “Fuente”, kousek z limitované edice 100 kusů za necelých 400 tisíc korun.

Daniel Alves a Pim Koeslag, CEO Ateliers deMonaco v lednu 2016 představili unikátní hodinky Tourbillon Oculus – Dani Alves
Daniel Alves a Pim Koeslag, CEO Ateliers deMonaco v lednu 2016 představili unikátní hodinky Tourbillon Oculus – Dani Alves

V roce 2016 v dresu FC Barcelony se Alvesovi dostalo pocty od Ateliers deMonaco. Alves „kroutil“ v Barceloně osmou sezónu a na svém kontě měl šest titulů španělského mistra. Unikátní kousek Tourbillon Oculus – Dani Alves vznikl u příležitosti jeho nominace do ideálního fotbalového týmu na základě hlasování profesionálních fotbalistů v rámci FIFA FIFPro World XI for 2015.

Andrej Poliak