Celosvětové renomé

Tissot byl průkopníkem zručnosti a inovace od svého založení v roce 1853. Dnes je Tissot členem skupiny Swatch Group, největšího světového výrobce a distributora hodinek.

Model Tissot Chrono XL je jedním z největších chronografů (45 mm) v kolekci Tissot. Vyrobeny byly speciálně pro ty, kteří hledají sportovní a elegantní chronograf se švýcarskou technologií za bezkonkurenční cenu.

Vzrušení a rychlost je největší vášní moto sportů ke kterým patří i profesionální závodění na okruzích MotoGP. Právě značka TISSOT je jejich oficiální časomírou. Bylo proto otázkou času, kdo převezme štafetu ambasadorů MotoGP po Nickym Haydenovi (2014) a přidá se k úřadujícímu ambasadorovi, kterým je Jorge Lorenzo.

Marc Marquez jako ambasador Tissot

Mladičký Marc Marquez byl sázkou na jistotu.Čtyřnásobný mistr světa MotoGP, vítěz Moto2 a mistr světa 125ccm.

Jeho vytrvalost, dovednost a odhodlání být nejlepším z něj činí indeálního ambasadora pro Tissot. Marc byl nabídkou nadšený: ,,Jsem opravdu šťastný a je mi potěšením být součástí rodiny Tissot. Jsem hrdý na to, že jsem se mohl připojit k této významné značce s velkou historií v mistrovství MotoGPTM. Mám skvělé vzpomnínky díky hodinkám, které jsem dostal poté, co jsem od roku 2008 dosahoval pole positions. Doma už mám hezkou sbírku. Doufám tedy, že spolu s Tissot se budeme společně zlepšovat a dosahovat velkých úspěchů.´´

Objevte detaily

Dnes Vám představíme jeden z modelů, který je spojen právě s tímto skvělým závodníkem. Jsou to hodinky Chrono XL, jedny z největších chronometrů, které můžete v Tissot kolekci vůbec najít. Pouzdro o průměru 45mm v čistě ocelovém provedení vypadá luxusně. Důvody, proč je tato řada tolik oblíbená, lze shrnou do několika bodů.

  • Quartzový strojek ETA G10.212 Powerdrive
  • 100 m voděodolnost
  • safírové sklíčko
  • nepřehlédnutelné logo TISSOT
  • největší chronograf 45mm

Přehledný ciferník šedé barvy je opatřen arabskými číslicemi, indexy a luminescenčními ručičkami v metalickém odstínu. Hodinky nesou klasické rozložení subciferníků, které zobrazují chod chronografu. Tento kousek je bezpochyby vhodný ke každodennímu nošení. Bonusem je prostor na zadní straně víčka, které lze využít pro gravírování. Unikátním finišem tohoto kousku je dominantní logo, které kraluje cifeníku  společně s ukazatelem historie Tissot od roku 1853.