V prostorách největšího víceúčelového krytého stadionu na Blízkém východě, Coca-Cola Areny v Dubaji, představily newyorský klenotník Jacob & Co a developer Binghatti jedinečný projekt, superluxusní mrakodrap Jacob & Co a Burj Binghatti Residences, který má být dosud nejvyšším postaveným.

Oba partneři razí nový termín v oblasti nemovitostí vyšší kategorie: hypertower. Tento bezkonkurenční mrakodrap, který otevírá novou éru superluxusního bydlení, má za cíl vytvořit rekord jako jedna z nejvyšších rezidenčních staveb na světě.

Navrhovaný projekt zahrnuje více než 100 pater, která budou tvořena honosnými rezidencemi se dvěma a třemi ložnicemi. Budova s unikátním designem, pod nímž jsou podepsáni a na němž se podíleli rozpoznatelný styl hodinářské a šperkařské značky Jacob & Co a přední dubajský developer Binghatti, bude stát v srdci nejvýznamnější dubajské finanční čtvrti Business Bay.

Tato nová rezidence zahrnuje několik úrovní věnovaných takovému vybavení, jako je bazén s výhledem na celé dubajské panorama, luxusní lázně a tělocvična. V této „hypervěži“ bude k dispozici specializovaný tým concierge. Chybět nebudou osobní strážci, řidiči a soukromý šéfkuchaři.

Design mrakodrapu Burj Binghatti Jacob & Co Residences čerpá inspiraci z horologické estetiky značky Jacob & Co. Připomíná estetiku drahých kamenů broušených ve stylu baguette, která je pro newyorského klenotníka typická.

Tisková zpráva