Zbrusu nová limitovaná edice Alox 2023 je nápadná na první pohled, plná energie a optimismu. Povzbuzující elektrizující žlutá barva skvěle doplňuje funkční a stylový design charakteristických střenek Victorinox z kolekce Alox.

Každý rok získá limitovaná edice Alox novou barvu. Tou letošní a zároveň devátou v pořadí je elektrizující žlutá. Tato velkolepá barva symbolizuje čistou energii, překypuje optimismem a okamžitě zaujme pozornost. V kolekci najdete trojici nožů – Classic SD, Pioneer X a Hunter Pro.

Classic SD Alox

Nůž Classic SD Alox o délce pouhých 58 mm je vybaven čepelí, pilníkem na nehty, šroubovákem, nůžkami a kroužkem na klíče. To z něj činí ideálního společníka pro každodenní použití.

Pioneer X Alox

Pioneer X Alox je výjimečně spolehlivý nástroj, na který se jeho majitelé mohou spolehnout, ať už jdou kamkoliv. Model s délkou 93 mm obsahuje čepel, výstružník, děrovač, otvírák na konzervy (s 3 mm šroubovákem), otvírák na láhve (se 7 mm šroubovákem a odstraňovačem izolace z drátů), nůžky a kroužek na klíče.

Hunter Pro Alox

Hunter Pro Alox je elegantní a praktický kapesní nůž pro moderního muže, který disponuje velkou čepelí, sponou na pásek a paracordovým lankem.

Limitovaná edice Alox 2023 je k dispozici do vyprodání zásob, ale díky svému nezničitelnému charakteru je určený pro celoživotní používání. Společnost Victorinox se pyšní více než 135 lety zkušeností s výrobou vysoce kvalitních švýcarských nožů.

Alox Limited Edition 2023 můžete zakoupit v pražském obchodě Victorinox Store na Dušní ulici nebo na jeho oficiálních webových stránkách vxstore.cz.

Tisková zpráva