Švýcarská manufaktura Maurice Lacroix spojila své síly s thajským streetartistou Benzillou. Člen ML Crew se podepsal pod aktuální vzhled časomír s příznačným názvem Aikon #Tide Benzilla.

Benzilla jako absolvent Bangkokské univerzity vystudoval výtvarné a užité umění, ale nyní je známý především díky svému barevnému street artu. V jeho dílech se často setkávají betonové plochy s jeho osobitým a hravým používáním barev.

Nový Aikon #tide Benzilla využívá svět barev. Model o průměru 40 mm, oživený množstvím výrazných odstínů, je vybaven plochým safírovým sklíčkem zvyšujícím čitelnost a quartzovým strojkem.

ČTĚTE: Hodinky Aikon #tide ze 17 PET lahví

Ciferník zdobí tříoká postavička thajského umělce „Loook“, mimozemšťan, který přišel odnikud, aby žil mezi námi. Luneta a korunka jsou oděny do černé barvy, zatímco tělo pouzdra je provedeno v zářivém oranžovém odstínu.

Nakonec soubor doplňuje funky světle modrý gumový řemínek. Majitelé hodinek mohou upravit jejich vzhled díky systému Easy Strap Exchange, který umožňuje vyměnit řemínek za alternativní, aniž by k tomu potřebovali nářadí.

Maurice Lacroix Aikon #tide Benzilla (ref.: AI2008-50YZA-000-0)

ML Crew jsou ambasadoři značky Maurice Lacroix. Švýcarská manufaktura sportovce (Benzilla je mezi nimi jediný umělec) označuje jako „přátelé značky“ se společným mottem – Úspěch je cesta, nikoliv cíl (Success is a Journey, not a destination).

Maurice Lacroix Aikon #tide Benzilla

Ref.: AI2008-50YZA-000-0 | quartz | datum | recyklovaný plast z oceánů / ø 40 mm | vodotěsnost 100 m | gumový pásek | 19 600 Kč – dostupnost časomír zjistíte v rodinném Klenotnictví Dušák

 

 

 

Andrej Poliak