Maurice Lacroix je oficiální časomírou světového triatlonu

Švýcarská manufaktura Maurice Lacroix se stala oficiální časomírou série mistrovství světa v triatlonu (World Triathlon Championship Series). Počínaje letošním rokem bude značka doprovázet nejlepší světové sportovce na akcích po celém světě.

Sérii mistrovství světa v triatlonu letos zahájí závod v japonské Jokohamě 15. května. „Pro Maurice Lacroixe je čest být oficiálním časoměřičem série mistrovství světa v triatlonu. Vždy jsme si uvědomovali, že je důležité být ambiciózní a soustředěný, vlastnosti, které v naší společnosti přijímáme a sdílíme společně s těmito sportovci. Akce se budou konat v řadě fascinujících měst, což podporuje touhu naší společnosti spojovat dlouhodobě značku Maurice Lacroix s vitalitou městského života,“ řekl Stéphane Waser, generální ředitel švýcarské značky.

Marisol Casado, prezidentka světového triatlonu a členka MOV, k tomu řekla: „S potěšením oznamujeme, že Maurice Lacroix byla jmenován oficiálním časoměřičem série mistrovství světa v triatlonu. Jsme rádi, že můžeme do rodiny světového triatlonu přivítat takového prestižního partnera a spolupracovat s ním v tak důležitém olympijském a paralympijském roce.“

Andrej Poliak