Mercedes-Benz představí evoluci infotainmentu MBUX Hyperscreen

Starker Start ins neue Jahr: Mercedes-Benz präsentiert den MBUX Hyperscreen am 7. Januar auf Mercedes me media. An impressive start to the new year: Mercedes-Benz unveils the MBUX Hyperscreen on January 7th on Mercedes me media

Čtyři písmena MBUX. Mercedes-Benz User Experience. Již nyní tento pokročilý infotainment s umělou inteligencí nabízí zcela nové pojetí v interakci mezi řidičem a vozidlem. Přesně za týden, 7. ledna, stuttgartská automobilka představí MBUX Hyperscreen.

Světová premiéra revolučního displeje se odehraje on-line na Mercedes me media ve čtvrtek 7. ledna ve 14:00 hod. Odpočet do startu události již běží… Mercedes-Benz se s novinkou, která se poprvé objeví ve vrcholném modelu rodiny EQ – v luxusním sedanu EQS, samozřejmě pochlubí také na lednovém Consumer Electronics Show, největším veletrhu spotřební elektroniky na světě. Ten se bude poprvé v historii konat digitálně.

Rozšířená realita MBUX pro navigaci
Rozšířená realita MBUX pro navigaci

Systém MBUX toho již nyní umí opravdu hodně. Vedle již standardního dotykového ovládání nabízí možnost ovládání hlasem se systémem Linguatronic a gesty. V případě gest dokáže systém rozlišit mezi gesty řidiče a spolujezdce.

Andrej Poliak