Manufaktura NOMOS slaví úspěch. Hodináři z německého Glashütte získali prestižní ocenění iF Design Award. Porotu nadchly časomíry štíhlé elegantní časomíry Tangente Neomatik.

Je to jedna z největších událostí a nejstarší cena za design v Německu: prestižní ocenění iF Design Award uděluje od roku 1954 jednou ročně nejstarší nezávislá instituce v oblasti designu na světě, společnost iF International Forum Design GmbH.

Letos porota ocenila časomíry Tangente Neomatik Platinum Gray. Elegantní automatické hodinky plné technických fines v35milimetrovém ocelovém pouzdru ukrývají patentovaný strojek DUW 3001. Kalibr má výšku pouhých 3,2 milimetru a 43hodinovou rezervu chodu.

NOMOS Tangente Neomatik Platinum Gray (ref.: 188) a NOMOS Tangente Neomatik Blue Gold (ref.: 190)

„Platinová šeď ciferníku podtrhuje hodnotu těchto hodinek. A to, že je Tangente i s automatickým kalibrem tak elegantní a plochý, je samozřejmě specialitou NOMOS; jedinečné hodinky přímo z obrázkové knížky,“ řekl Uwe Ahrendt, generální ředitel společnosti NOMOS Glashütte.

Kromě platinově šedých nyní NOMOS Glashütte vyrábí také Tangente Neomatik s ciferníkem z modrého zlata, čímž rozšiřuje svou úspěšnou řadu elegantních společenských hodinek.