Nové vydání magazínu Watch It! #42

Na novinové stánky co nevidět zamíří nové vydání našeho tištěného magazínu Watch It! Ve vydání č. 42 na vás opět čeká zajímavé a poutavé čtení. O výstavě Salon Exceptional Watches jsme si „povídali“ s generálním ředitelem Janem Pokorným. Ochutnávku z rozhovoru jste si mohli přečíst zde. Bohužel v době tisku našeho magazínu bylo oznámeno, že se termín výstavy kvůli koronavirové pandemii přesouvá.

Cartier dokázal celá léta balancovat mezi starým a novým. Navracet se. Mnohdy se zdánlivě vrhnul proti proudu, důsledkem čehož byl paradox vytvoření nevídaného trendu. Vždy tak stál o krok napřed, ačkoli vlastně s klasickými hráči horologie nesoupeřil. V rubrice Kultovní na vás čekají hodinky Pasha de Cartier.

Francouzská značka Bell & Ross nemusí mít rozsáhlou historii, jako má švýcarská konkurence. Díky zajímavému designu a zaměření na funkčnost v trendy podání je jednou z nejžhavějších hodinářských společností dneška. Její hodinky už zdaleka nejsou jen pro fanoušky military stylu – profesionální nástroje Bell & Ross bodují i ve světě módy.

Udržitelnost, recyklace a ekologická zodpovědnost jsou témata, která dnes rezonují celou společností, ačkoliv se někdy, například u starších generací, setkávají s nepochopením. Svou cestu si našla i do hodinářského průmyslu. U některých značek to vypadá jen na snahu o rychlé pozitivní PR, jiné to ale berou vážně.

Byl nadaným konstruktérem automobilových motorů i závodních vozů, šéfem automobilového vývoje, předsedou představenstva největšího automobilového koncernu na světě, otcem dvanácti dětí, vizionářem, jehož vize ovlivnily celý automobilový svět na desítky let. Celým jménem Ferdinand Karl Piëch. Selfmademan Piëch zemřel téměř přesně před rokem.

Nové vydání magazínu Watch It! č. 42. najdete na stáncích od 16. října. V elektronické podobě si magazín můžete zakoupit na Floowie.com nebo na AlzaMedia. Předplatné tištěného vydání koupíte pro ČR na Send.cz. Na Slovensku na ipredplatne.sk.

Dejte nám vědět, jak se vám nové vydání líbí na našem facebookovém profilu.