Chanel letos sáhl po inspiraci do nekonvenčních teritorií a prostřednictvím Carollina přináší do Čech originální modely, jejichž design je ovlivněn rockem i armádou.

Limitovaná kolekce Première Rock

Značka Chanel připravila speciální limitovanou kolekci, která byla na trh uvedena pod názvem Première Rock. Na světě je z každého modelu dostupných pouze 1 000 kusů. Carollinum představí svým klientům tři modely: Première Rock Rose, Première Rock Bleu a Première Rock Beige, které se liší barevným provedením. Pouzdro je vyrobeno z oceli a perlovému číselníku dominuje hodinová a minutová ručička. Výrazným prvkem je trojřadý ocelový řemínek, do kterého je vpleten kožený pásek v pastelových barvách. Modely jsou vybaveny quartzovým strojkem. Hodinky o rozměrech 15,8 x 23,6 x 6,2 mm jsou dostupné s řemínkem ve velikostech XS, S, M a L a jsou voděodolné do hloubky 30 m.

Premie¦Çre Rock Beige FB

cena: 114,000,-

Linie J12-G10

Chanel přináší raritní osvěžení svého portfolia – luxusní dámské hodinky s řemínkem, který patří k tradiční armádní výbavě. Řemínek NATO byl původně navržen pro britskou armádu, dodával se v odolném a flexibilním nylonovém provedení.

Linie nese jméno tajného kódu J12-G10, pod kterým se zboží pro armádu objednávalo. Krokodýlí kůží tentokrát  Chanel nahradil nylonem, což hodinkám dodává nový designový rozměr. Ženskost a luxusní půvab hodinek podtrhuje spona osazená diamanty.

Pouzdro hodinek J12-G10 Blue Nylon je vyrobeno z kombinace titanu, oceli a high-tech keramiky, která garantuje vysokou odolnost vůči škrábancům. Zajímavým detailem je luneta rotující jedním směrem. Modrý číselník zobrazuje funkce hodin, minut a sekund a barevně ladí s nylonovým řemínkem, který hodinkám dodává sportovní charakter. Model o průměru 38 mm je vybaven automatickým strojkem s rezervou chodu 42 hodin a je voděodolný do hloubky 200 metrů.

J12-G.10 Blue nylon fb

cena: 128,300,-

J12-365 Black Steel Indicators

Nový model hodinek Chanel s referenčním číslem J12-365 je vyroben z černé high-tech keramiky a oceli, což je kombinace vysoce odolná vůči mechanickému poškrábání. Vybaven je samonatahovacím strojkem, který má rezervu chodu 42 hodin. Číselník hodinek je zdoben jedenácti diamanty (0,084 ct) a zobrazuje funkce hodin, minut, sekund a data. Model o průměru 36,5 mm je voděodolný do hloubky 100 metrů.

J12-365 black steel indicators

cena: 163,900,-

Více informací na www.chanel.comwww.carollinum.cz