Luxus a elegance v ultra tenkém provedení – to je kvarteto hodinek Piaget, které tento podzim najdete v butiku Carollinum.

Piaget Altiplano Skeleton (ref. G0A40033)

Hodinky (výška pouzdra 5,34 mm) jsou držitelem dvojitého světového rekordu v tenkosti – jejich samonatahovací strojek má výšku pouhých 2,40 mm. Unikátní produkt tvoří součást portfolia PIAGET od roku 1874 a jeho nadčasový design je stále aktuální. Skeletonový strojek 1200S má temně černý odstín, aby vytvářel živý kontrast s pouzdrem z 18ti karátového bílého zlata, ve kterém je umístěn. Hodinky PIAGET Altiplano Skeleton mají průměr 38 mm, safírové sklíčko, váží 23,68 gramů a doplněny jsou koženým řemínkem z aligátora. Na trh byly uvedeny v limitovaném počtu individuálně číslovaných 150 kusů.

Piaget Altiplano Skeleton (ref. G0A40033)

Piaget Altiplano (ref. G0A40030)

Jde o první model z této emblematické kolekce PIAGET vybavený komplikací. Ultra tenký model má strojek s výškou 4,65 mm. Jeho pouzdro z 18ti karátového růžového zlata má tloušťku 8,24 mm a průměr 41 mm. Jde o nejtenčí flyback chronograf s ručním nátahem na světě, který ztělesňuje eleganci a jednoduchost. Číselník zobrazuje ukazatele hodin, minut a vteřin, přičemž chronograf zobrazuje funkci 30ti minutového odpočítávání. Model je doplněn koženým řemínkem z aligátora s trnovou sponou.

Piaget Altiplano (ref. G0A40030)

Piaget Altiplano (ref. G0A40013)

Model hodinek Piaget Altiplano s pouzdrem o výšce pouhých 3,65 mm a průměrem 38 mm je konstruován tak, že jeho strojek 900P a pouzdro tvoří jeden celek, díky čemuž hodinky dosáhly světového rekordu v tenkosti. Tajemství tkví v designu pouzdra z růžového zlata, osazeného 78 diamanty. Jeho spodní strana slouží jako platforma, která drží mechanické součástky a můstkem je spojená s číselníkem. Výsledek je efektivní po technické i estetické stránce. S cílem ušetřit cenné milimetry byl ukazatel hodin a minut umístěn mimo střed číselníku. Tento unikátní mechanismus s ručním nátahem má rezervu chodu 48 hodin a doplněný je černým koženým řemínkem z aligátora.

Piaget Altiplano (ref. G0A40013)

Piaget Limelight Gala (ref. G0A40261)

Model nejnovějších dámských luxusních hodinek PIAGET lze definovat třemi slovy: zářivé, temperamentní a svůdné. Ženskost jim dodávají oblé křivky lunety, které jsou zvýrazněny linií okrouhlých diamantů. Pouzdro má průměr 32 mm. Čistý design číselníku s římskými číslicemi v černé barvě působí pod safírovým sklíčkem velmi moderně, ale zachovává půvab charakteristický pro PIAGET. Hodinky Piaget Limelight Gala, o výšce 2,1 mm, jsou vybaveny strojkem 430P s ručním nátahem, který byl inspirován legendárním kalibrem 9P z roku 1957. Právě on vynesl PIAGET mezi elitu manufaktur ultra tenkých hodinek. Luxusní vzhled modelu dotváří saténový řemínek.

Piaget Limelight Gala (ref. G0A40261)