Hodinky oceněné v roce 2022 na Grand Prix d’Horlogerie de Genève (GPHG) byly od 1. do 4. prosince vystaveny v New Yorku v nádherné budově Watches of Switzerland v Soho.

Dlouho očekávanou výstavu GPHG ve Spojených státech zorganizovala společnost Watches of Switzerland, partner GPHG pro tuto americkou premiéru. Výstava byla propagována na náměstí Time Square i v autobusech a na stanicích metra a během čtyř dnů věnovaných prezentaci ztělesnění hodinářské dokonalosti oceněné porotou a akademií GPHG 2022 přilákala velké množství nadšenců.

Zahajovacího večírku a večeře následujícího dne se zúčastnily přední osobnosti hodinářského průmyslu . Tisk a milovníci hodinek mohli ocenit technickou a uměleckou zdatnost těchto výjimečných hodinek díky odborným znalostem profesionálů ze společnosti Watches of Switzerland.

Putovní výstava 2022 skončila po zastávkách v Dillí, Casablance a Ženevě prestižně a pozitivně v New Yorku. Tato řada destinací, událostí a setkání poskytla jedinečné příležitosti vzdát hold horologickým výtvorům i vášnivým mužům a ženám, kteří je uvádějí v život.

GPHG 2022: “Aiguille d’Or” pro MB&F LM Sequential EVO – Watch It!