Časomíry Bambino, jeden z celosvětově nejprodávanějších modelů značky Orient, byl doposud dostupný s průměrem pouzdra 40,5 mm. Nyní přichází novinka s dlouho očekávaným průměrem 38,4 mm. Hned ve čtyřech variantách.

Orient Bambino 38

Hodinky s menším průměrem pouzdra jsou trendem poslední doby. Nedávno kompaktnější rozměr pouzdra zvolila také manufaktura Maurice Lacroix u skeletonů AIKON. Vedle „downsizingu“ průměru se projevuje také zvýšená poptávka po jednoduchých hodinkách s absencí či minimem komplikací.

ČTĚTE: Orient uvádí dvě nové potápky

Novinka Orientu, která je bestsellerem značky v posledních deseti letech na 70 trzích světa, oba tyto trendy následuje. Modely Orient Bambino 38 jsou poháněny automatickým strojkem Orient řady 46-F6 kalibru F6724, který poskytuje vysoký výkon a spolehlivost. Disonuje 40hodinovou rezervou chodu.

Orient Bambino 38 (ref.: RA-AC0M03S)

Povrchovou úpravu strojku lze obdivovat přes průhledné dýnko pouzdra. Klenuté sklo a vypouklý číselník s jednoduchými sloupcovými indexy vytvářejí vintage dojem. Ciferník je k dispozici v klasické béžové barvě a také ve vkusné černé a bílé verzi.

Orient Bambino 38

Ref.: RA-AC0M03S | automat s ručním nátahem | datum | nerezová ocel / ø 38,4 mm | vodotěsnost 30 m | kožený řemínek

 

 

 

Andrej Poliak