Nová limitovaná edice Oris New York Harbor podporuje ambiciózní neziskovou organizaci Billion Oyster Project, jejímž cílem je navrátit ústřice do vod v okolí newyorského přístavu.

Tato spolupráce značky Oris dokazuje, že své poslání „Change for the Better“ vzala opravdu za své a sděluje jednoduché poselství – každý z nás může sehrát svou roli.

Dobrovolnice neziskové organizace Billion Oyster Project v New Yorku

Státy, velké společnosti, neziskové organizace, jednotlivci žijící běžným životem – odpovědnost za odvrácení změny klimatu neseme všichni, bez ohledu na to, kde se nacházíme a jak velký vliv si myslíme, že můžeme mít. „Change for the Better“ – to je poslání společnosti Oris.

Ve společnosti Oris se zaměřili na hydrosféru, která je zdrojem života. S nadšením se věnuje čištění, obnově a ochraně vody. Svými činnostmi podporuje stanice na monitorování vody v jezeru Bajkal, program na obnovu korálů v Austrálii a na Floridě a iniciativy, které zbavují naše oceány plastů.

Dobrovolníci neziskové organizace Billion Oyster Project v New Yorku

V roce 2021 společnost Climate Partner udělila této značce nezávislý certifikát klimaticky neutrální společnosti. Od té doby vydali jasné prohlášení o udržitelnosti společnosti. To popisuje uhlíkovou stopu, způsob její kompenzace a to, jak ji hodlají snižovat o 10 % ročně po dobu následujících tří let. V současné době je udržitelnost a „Change for the Better“ základním přístupem společnosti Oris.

Dobrovolníci neziskové organizace Billion Oyster Project v New Yorku

Na podporu práce tohoto projektu představuje Oris limitovanou edici New York Harbor, která vychází ze známých potápěčských hodinek Aquis, v omezeném počtu 2000 kusů. Jejich charakteristickým rysem je zelený perleťový číselník, jenž je inspirovaný barvou vody slavného přístavu a ústřicovou lasturou. Je to silný symbol neuvěřitelného příběhu.

Oris New York Harbor LE (ref.: 01 733 7766 4187-Set)

Kromě charakteristického zeleného číselníku mají hodinky ručičky i indexy luminiscenční vrstvu Super-LumiNova® a safírové sklíčko. Pouzdro o rozměru 41,5 mm je vyrobeno z nerezové oceli stejně, jako jednosměrně otočná luneta. Zadní strana pouzdra je opatřena šroubovací dýnkem, na kterém jsou vygravírovány ústřice s označením „New York Harbor Limited Edition“ spolu s očíslováním daného kusu.

Oris New York Harbor LE

Ref.: 01 733 7766 4187-Set | automatický nátah | datum | nerezová ocel  / ø 41,5 mm | gumový pásek | vodotěsnost 300 m | limitovaná série 2000 kusů | 2400 CHF

 

 

 

Tisková zpráva