Jediný prodejce luxusních rollsů v ČR společnost Rolls-Royce Motor Cars Prague v tiskové zprávě v rámci příprav na příchod elektrického modelu Spectre oznámil významnou investici do pražského dealerství.

Projekt zahrnuje přestavbu showroomu s cílem nabídnout zákazníkům zcela nové zážitky a vybavit servis tak, aby byl plně připraven na elektrickou éru značky Rolls-Royce.

ČTĚTE: Elektromobil Rolls-Royce Spectre odhalen

Přípravy jsou již v plném proudu a rodinná společnost se zavázala investovat v letech 2023 a 2024 téměř 1 milion eur. Otevření nových prostor je plánováno v první polovině roku 2024.

„Naše podnikání zůstane velmi exkluzivním a vozy Rolls-Royce velmi vzácnými, opravdovým luxusem. Těšíme se, až koncem letošního roku dorazí první elektrický Rolls-Royce, přičemž důkazem naší důvěry v dlouhodobě úspěšné směřování je právě tato významná investice,“ uvedl Karel Kadlec, majitel dealerství Rolls-Royce Motor Cars Prague.

Tisková zpráva

Rolls-Royce Motor Cars Prague slaví výjimečný rok 2022, v němž dosáhl nejvyšších ročních prodejů ve své historii. Od otevření dealerství v roce 2016 dosáhly dodávky nových vozů a certifikovaných ojetých vozů programu Provenance více než 200 vozů. Celosvětový obyt automobilky v roce 2022 činil 6021 vozů.