Na Salon Exceptional Watches (SEW), který se od 22. do 23. října koná v Praze na Žofíně, nebudou chybět hodináři ELTON hodinářská z českou legendou PRIM.

Salon výjimečných hodinek patří mezi největší akci svého druhu ve střední Evropě. Hodináři z Nového Města nad Metují návštěvníkům představí nejnovější kreace.

PRIM TRAKTOR LE, ref.: 103-011-508-00-1, limitovaný počet 80 kusů, 89 000 Kč

Příznivci značky se mohou těšit na dvě zcela nové limitované edice PRIM ICONIC a PRIM TRAKTOR – tento model je zároveň nominován do soutěže o hodinky roku. Zatímco ICONIC se v předpremiéře představila v Karlových Varech v době konání Mezinárodního filmového festivalu KV, limitka TRAKTOR bude mít na SEW světovou premiéru.

PRIM ICONIC v předpremiéře na festivalu ve Varech

Limitovaná edice TRAKTOR je vyrobena v celkovém počtu 100 kusů, ve třech samostatně číslovaných sériích. Vedle klasického provedení z nerezové oceli (číslo LE 1-80) je možné zvolit variantu bicolor se zlatým kroužkem a korunkou (číslo LE bicolor 1-10), nebo exkluzivní celozlaté provedení (číslo LE gold 1-10).

Číslovaná limitovaná edice ICONIC má celkem padesát kusů. Čtyřicet kusů s pouzdrem z nerezové oceli doplňuje desítka exkluzivních hodinek ve verzi bicolor, tedy kombinace nerezu a růžového zlata.

Andrej Poliak