Nové vydání Watch It! #54

 

Je členkou týmu Porsche Formula E. A nyní si zvyká na novou roli ambasdorky Porsche v Česku. Simulátorová a vývojová jezdkyně Gabriela Jílková alias QuickGabi.

Cayenne Electric je nejvýkonnější sériově vyráběné Porsche všech dob s výkonem až 850 kW (1156 k) a zrychlením z 0 na 100 km/h za 2,5 sekundy. Všestranná konstrukce ve spojení s nabíjecím výkonem až 400 kW a dojezdem na jedno nabití až 642 kilometrů umožňuje suverénní každodenní provoz.

V Porsche Centru Ořech, které importér Porsche Inter Auto CZ otevřel v prosinci 2025, si závodnice převzala do užívání Cayenne. A hned s ním vyrazila na první oficiální akci odhalení Cayenne Electric.

ČTĚTE: QuickGabi v Goodwoodu prohnala kamuflované Porsche

„Když jsem loni při návštěvě Česka zkusila Porsche Taycan, už tehdy jsem doufala, že bychom mohli s Porsche Česko navázat oficiální spolupráci,“ říká Gabriela. „A nyní tady stojím a přebírám si klíčky od tohoto úžasného Cayenne. Porsche je továrna na sny – a mně se ten další právě splnil.“

Gabriela Jílková bude s českým importérem Porsche spolupracovat v roce 2026 na oficiálních akcích, eventech a na sociálních sítích @porsche_cesko a také na svém kanálu @quickgabi.

OBRAZEM: Testování Porsche Cayenne Electric

Andrej Poliak

 

 

 

Motohouse katalog motocyklů a čtyřkolek 2026