Švýcarská manufaktura Raymond Weil vydala speciální edici čtyř časomír Maestro s tématikou legendární kapely Bealtes. Celý výnos z prodeje jediného unikátního setu tohoto kvarteta bude věnován na podporu muzikoterapeutického centra Nordoff Robins.

Raymond Weil The Beatles Maestro 2237-ST-BEAT1 (ref.: 2237-ST-BEAT1)

První hodinky s tématikou Beatles byly uvedeny na trh v roce 2016. Model 2237-ST-BEAT1 má stříbrný číselník, po jehož obvodu jsou uvedeny názvy vybraných skladeb liverpoolské party. V dolní části je logo kapely a na pozici čtyři je umístěna silueta legendární čtyřky. Speciální edice byla limitována počtem 3000 kusů.

Raymond Weil The Beatles Maestro Abbey Road (ref.: 2237-ST-BEAT2)

O rok později (2017) Raymond Weil vydala limitovanou edici maestra The Beatles „Abbey Road“. Model byl opět omezen na 3000 kusů. Hodinky mají pouzdro z nerezové oceli o průměru 39,5 mm. Černý číselník připomíná vzhled vinylové desky. Logo Beatles bylo umístěno pod osou ciferníku a na čtyřech hodinách nechybí ikonická silueta kapely.

Raymond Weil The Beatles Maestro Sergeant Pepers (ref.: 2237-PC-BEAT3)

V roce 2019 švýcarská značka uvedla na trh limitovanou edici maestra The Beatles „Sergeant Pepper’s“. Pouzdro o průměru 40 mm bylo potaženo PVD žlutým zlatem. Vůbec poprvé byly  hodinky Raymond Weil vybaveny veganským koženým řemínkem. V srdci ciferníku zaujala čestné místo replika motivu bubnu, vyobrazená na obalu alba ‚Sergeant Pepper’s Lonely Hearts Club Band‘, zaujala čestné místo v srdci ciferníku.

Raymond Weil The Beatles Maestro Let it Be (ref.: 2215-STC-BEAT4)

Poslední limitovanou edicí maestra je The Beatles „Let it Be“. Limitovaná edice Maestro je poprvé ozdobena skeletonovým strojkem, který odhaluje jemný, britský figurální výřez. The Beatles se světle hnědým řemínekem doplněným nubukovým efektem se může pochlubit veganským materiálem s certifikací FSC.

Unikátní set Raymond Weil Maestro The Beatles Exclusive Set

Unikátní set Maestro The Beatles Exclusive Set všech čtyřech hodinek (každé s číslem 0001) stojí 20 000 CHF (cca 470 000 Kč). Jednotlivě v rámci limitovaných sérií stojí hodinky kolem padesáti tisíc korun.

Andrej Poliak