Návštěvníci 56. ročníku filmového festivalu v Karlových Varech byli svědky evropské premiéry luxusního vozu Rolls-Royce Phantom Series II.

Premiéry standardní i prodloužené verze Extended, kterou pořádala společnost Rolls-Royce Motor Cars Prague, se zúčastnili zástupci médií i zákazníků Rolls-Royce.

„Od našeho jmenování výhradním zastoupením v České republice máme s filmovým festivalem dlouhodobé vztahy. Vzhledem k úžasné atmosféře, která zde panuje během celého festivalového týdne, si neumíme představit lepší místo pro oslavu nového provedení vrcholného modelu značky Rolls-Royce, než je právě Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary. Jsme nadšeni, že zde můžeme poprvé v Evropě veřejně představit obě provedení, Phantom i Phantom Extended,“ vysvětlila propojení luxusní značky s filmovým festivalem Eva Kadlecová, brand manažerka společnosti Rolls-Royce Motor Cars Prague.

Phantom Extended Series II a Phantom Series II při evropské premiéře pro veřejnost v červenci 2022 nedaleko Karlových Varů

„V nově pojatém modelu Phantom jsme zachovali a důsledně ochránili vše, co naši zákazníci na tomto superlativním a luxusním automobilu zbožňují; a s využitím decentních, ale promyšlených vylepšení jsme zareagovali na měnící se vkus a požadavky našich klientů,“ zdůraznil během premiéry v Karlových Varech Martin Simmet, designér exteriéru ve společnosti Rolls-Royce Motor Cars.

Phantom Series II při evropské premiéře pro veřejnost v červenci 2022 před Grandhotelem Pupp v Karlových Varech

Každý model Phantom slouží jako „čisté plátno“ pro široké možnosti programu individualizace Bespoke, který je skutečným odrazem osobitého stylu a charakteru každého zákazníka. A kde jinde si individualizaci nechat udělat, než u nejlepšího evropského dealera značky v kategorii Bespoke za rok 2021 – Rolls-Royce Motor Cars Prague.

Tisková zpráva