Slovenská herečka Táňa Pauhofová, hvězda seriálu Hořící keř či filmu Lída Baarová, se stala ambasadorkou švýcarské manufaktury Frederique Constant.

Slovenská herečka si v pražském hodinářství Koscom vybrala hodinky švýcarské manufaktury Frederique Constant

Vybrané časomíry si vybrala v pražském hodinářství Koscom. „Kdysi jsem si neuměla představit vyjít ráno z domu bez hodinek na ruce. Potom přišly mobily a hodinky pro mě na nějakou dobu ztratily ten prvotní význam – zjistit čas. Dnes se na ně dívám jako na šperk s přidanou hodnotou“, okomentovala Táňa Pauhofová svůj vztah k hodinkám.

ČTĚTE: Frederique Constant: výběr táni Pauhofové

„Značka Frederique Constant má na českém a slovenském trhu velké plány, významnou část kolekce tvoří dámské modely, jejichž obliba stále roste. Právě s jejich komunikací má pomoct charismatická herečka,“ informoval Matouš Fridrich Marketing Manager Design Trade Group, pod jejíž křídla hodinářství Koscom patří.

Slovenská herečka si v pražském hodinářství Koscom vybrala hodinky švýcarské manufaktury Frederique Constant

Pauhofová se narodila 13. srpna 1983 v Bratislavě v tehdejším Československu. Po gymnáziu absolvovala Vysokou školu múzických umění v Bratislavě. V roce 1995 se jako dětská hvězda objevila v seriálu Škriatok. V roce 2002 debutovala na filmovém plátně ve snímku Kruté radosti, režijním debutu Juraje Nvoty.

Hodinářství Koscom působí na trhu více než 30 let. Prodejna hodinek Koscom v pasáži Florentinum v Praze o ploše více než 700 metrů čtverečních nabízí výběr z desítek značek hodinek, řemínků, natahovačů, šperků nebo psacích per.

Manufaktura Frederique Constant se sídlem ve švýcarském Plan-les-Ouates byla založena v roce 1988. Od roku 2016 patří pod Citizen Holdings. Skupina Citizen dále ovládá značky Bulova, Alpina, Atelier de Monaco, Campanola, La Joux-Perret a Arnold & Son.

Andrej Poliak