Společnost Horlyne s novým vedením

 

Po 30 letech v čele společnosti Horlyne předal Raymond Leitenberg generální vedení společnosti Zianu Kighelmanovi. K tomuto hladkému nástupnictví došlo jen několik měsíců poté, co byla společnost Horlyne začleněna do skupiny Acrotec.

Společnost, která sídlí v La Chaux-de-Fonds od roku 1978, se nyní specializuje na výrobu špičkových oscilačních závaží z drahých kovů pro přední hodinářské značky. Dnes je v tomto odvětví švýcarskou referencí díky mnoha řemeslným dovednostem a vybavení, od růžového stroje pro práci s giloší až po nejmodernější laserovou technologii Femto.

Zian Kighelman, bývalý prezident Švýcarské společnosti pro chronometrii (SSC), strávil většinu své kariéry na vedoucích pozicích u značek jako Chanel, Cartier a Piaget. Právě v rámci těchto hodinářských funkcí se před více než 15 lety seznámil s Raymondem Leitenbergem.

Jeho úkolem bude dát společnosti nový impuls k růstu, zejména v oblasti šperků. V tomto směru mu bude nápomocna Isaline Leitenbergová, dcera historického ředitele Horlyne, která měla v posledních zhruba deseti letech na starosti marketing a lidské zdroje.

Skupina Acrotec prostřednictvím svých společností spojuje jedinečné a vzájemně se doplňující dovednosti na trzích s vysoce přesnými technologiemi. Ať už se jedná o komponenty High-Tech nebo specializované služby, skupina Acrotec působí v hodinářském, zdravotnickém, automobilovém, leteckém a kosmickém průmyslu nebo v elektronice.

Zdroj: Federace švýcarského hodinářského průmyslu