Pandemie covidu je za námi a lidé se vrátili k cestování. Podle dat Mezinárodního sdružení pro leteckou dopravu se jen letecká doprava dostala na téměř 70 procent výkonu před pandemii. K cestování se hodí správné hodinky. Ty nám nyní značka Omega servíruje ve třech referencích modelu Seamaster Aqua Terra Worldtimer.

Omega Seamaster Aqua Terra Worldtimer s 43milimetrovým titanovým pouzdrem. Hodinky jsou vodotěsné do 150 metrů.

Hodinky vyrobené tak, aby sledovaly všechna časová pásma na planetě, stále získávají na popularitě po celém světě. V posledních několika letech obliba worldtimerů od Omegy neustále roste.

Omega Seamaster Aqua Terra Worldtimer se 43milimetrovým pouzdrem a pryžovým náramkem. Všechny tři reference pohání koaxiální Calibre 8938 s chronometrovou certifikaci METAS.

Nyní Omega rozšiřuje kolekci Worldtimer o tři nové modely: titanovou edici s číselníkem vyrobeným výhradně laserovou ablací – a dvě výrazné varianty z ušlechtilé oceli.

Omega Seamaster Aqua Terra Worldtimer se 43milimetrovým ocelovým pouzdrem a ocelovým tahem. Indexy a ručky jsou vyroeny z 18k Moonshine zlata.

Všechny tři reference zaujmou propracovaným číselníkem. V jeho středu je silueta Země z ptačí perspektivy při pohledu nad severním pólem. Kontinenty jsou laserem vygravírované do titanu třídy 5. Celá mapa je zakřivená, tak aby co nejvěrněji simulovala skutečnost. Na mapu navazuje kotouč s 24hodinovou stupnicí rozdělený na noční a denní část. Ciferník kryje akrylátové hesalitové „sklíčko“.

Andrej Poliak