Tomáš Berdych, bývalá světová tenisová čtyřka, se stal přítelem společnosti Carollinum. Letos na podzim se v reklamní kampani 2022/23 představí jako dobrodruh v kokpitu vintage letadla a také jako cyklista na vlastním silničním kole značky Festka.

Do letadla si Tomáš Berdych oblékl kožený bomber a na zápěstí si nasadil hodinky IWC Schaffhausen z kolekce Pilot’s Watches z nabídky společnosti Carollinum

Bývalá česká tenisová jednička si na každý sport či zábavu na zápěstí bere jiný typ časomíry, protože každá aktivita vyžaduje ty správné hodinky. Na kole Tomáš ocení sportovní model Endurance Pro od značky Breitling, vyrobený z velmi lehkého materiálu Breitlight. Na ruce tak hodinky skoro necítí a má čas jen pro sebe. Do letadla si Tomáš oblékl kožený bomber a na zápěstí si nasadil hodinky IWC Schaffhausen z kolekce Pilot’s Watches. 

Na kole Tomáš ocení sportovní model Endurance Pro od značky Breitling

„V našich kampaních se objevují lidé, kterých si já osobně velmi vážím a o nichž si v Carollinu myslíme, že bychom na ně měli být my Češi hrdí. Jsou to osobnosti, které překonaly hranice naší republiky a staly se uznávanými i v zahraničí,“ říká k nové spolupráci Tamara Kotvalová šéfka Carollinum.

Berdych svého nejvyššího umístění v žebříčku ATP dosáhl v květnu 2015. Na svém kontě má třináct turnajových vítězství. Svého největšího úspěchu dosáhl ve Wimbledonu 2010, kde ve čtvrtfinále porazil Rogera Federera a v semifinále pak Novak Djokoviće. Sen o legendárním grandslamu ukončil ve finál Rafael Nadal. Berdych ukončil kariéru na turnaji Nitto ATP Finals v Londýně ve věku 34 let v listopadu 2019.

Mezi přátele značky neboli friends of the brand Carollinum patří dále válečný veterán armádní generál Emil Boček, kardiochirurg profesor Jan Pirk, architektka Eva Jiřičná, golfistka Klára Spilková a cyklista Zdeněk Štybar.

Andrej Poliak, zdroj: tisková zpráva