Anglická společnost The Little Car Company, která se specializuje na výrobu zmenšenin ikonických sportovní a závodních vozů, hledá v České republice partnera.

„Jsme rádi, že se s vámi můžeme podělit o zajímavou příležitost. Vzhledem k tomu, že společnost The Little Car Company neustále roste, aktivně hledáme další distributory v České republice a budeme rádi, když nás podpoříte,“ uvádí firma v newsletteru.

The Little Car Company Aston Martin DB5 junior v provedení No Time To Die podle poslední bondovky startuje cena na 2,75 milionu korun. Vyrobeno bude jen 1059 kusů.

Ve společnosti The Little Car Company se vyrábí ručně stavěné elektřinou poháněné zmenšené rekonstrukce ikonických aut. Díky oficiálním licencím od uznávaných značek, jako jsou Ferrari, Bugatti a Aston Martin, si jejich limitované edice získaly celosvětové uznání. Po celém světě jich bylo dodáno již více než 400.

The Little Car Company Ferrari Testa Rossa J je limitka 299 kusů

Pořízení zmenšeniny 85 až 75 % není vůbec levnou záležitostí. V mnoha případech limitovaných sérii vyjde v přepočtu na stovky tisíc až miliony korun.

The Little Car Company Bentley Blower JNR

Andrej Poliak