Ženevská výstava Time to Watches, která se na přelomu března a dubna konala v kampusu školy Umění a designu HEAD, přilákala více návštěvníků než loni.

Podle pořadatelů si druhý ročník nenechalo ujít 5800 lidí (3950 hostů a široké veřejnosti, 1850 hodinářských profesionálů, prodejců, médií a nadšenců z celého světa), což představuje celkový nárůst o 28 % oproti roku 2022.

ČTĚTE: Ženeva bude hostit druhý ročník Time to Watches

Během pěti dnů mohli návštěvníci obdivovat nejnovější kolekce 55 vystavujících značek, setkat se s klíčovými aktéry oboru, zúčastnit se zajímavých přednášek a zapojit se do dalších doprovodných aktivit.

Ve spolupráci s HEAD – Genève vyhlásila společnost Time to Watches vytvoření ceny Time to Watches (v hodnotě 10 000 CHF), která má oceňovat nastupující inovátory, designéry utvářející budoucnost hodinářství. Cena bude poprvé udělena příští, tedy třetí, ročník.

Na sklonku března a dubna se v Ženevě konaly další akce věnované hodinařině. V podobném termínu se konala akce Watches and Wonders či rovněž druhý ročník Master of Horology.

Andrej Poliak