Na přelomu března a dubna se bude v kampusu ženevské školy Umění a designu HEAD konat výstava Time to Watches. Setkání hodinářských profesionálů a fanoušků tikajících strojků se bude konat od 30. března do 3. dubna.

Budova Le Cube v kampusu ženevské školy Umění a designu HEAD, kde se bude konat výstava Time to Watches. © HEAD – Genève, Michel Giesbrecht

Time to Watches se koná s podporou pořadatelů jiné ženevské výstavy Watches and Wonders, která se bude konat v Palexpo od 30. března do 5. dubna. Na konferenčním programu Time to Watches se bude podílet organizace Grand Prix d’Horlogerie de Genève (GPHG).

ČTĚTE: Watches and Wonders 2022 v hybridním formátu

Kampus HEAD je situován na půl cesty mezi výstavní legendou Palexpo u letiště a hotely u ženevského jezera. Podle pořadatelů se akce zúčastní padesátka vystavovatelů. Mezi nimi jsou zatím potvrzeny značky Corum, Sinn, MeisterSinger, Louis Erard, Reservoir, Chronoswiss, Raketa, L’Epée 1839, L. Leroy, Mauron Musy, Pierre DeRoche, Schwarz Etienne, Perrelet, Pequignet, Vulcain, Doppelgänger, Frederic Jouvenot, Milus, Behrens, Charles Girardier, Anonimo, ID Geneve, Klokers, XRby, Initium a další.

Vizualizace výstavních prostor akce Time to Watches Plán výstavy Time to Watches © Time to Watches
Plán výstavy Time to Watches © Time to Watches
Vizualizace výstavních prostor akce Time to Watches Plán výstavy Time to Watches © Time to Watches

Andrej Poliak