Švýcarská značka Tissot a Dorna Sports, pořadatel závodů Mistrovství světa MOTO GP, na sklonku roku oznámily pokračování v dlouholetém partnerství. Tissot tak pro rok 2022 zůstává oficiální časomírou motocyklových závodů MOTO GP.

Tissot své partnerství s Dorna Sports zahájila v roce 2001. Letos tak oslavuje dvacáté výročí vzájemné spolupráce. „Technologický svět motocyklů dokonale odráží povahu společnosti Tissot. Sdílí naši vášeň pro produkty, neustálý vývoj a snahu neustále posouvat hranice. Je také zdrojem inspirace k vytvoření jedinečných hodinek s funkcemi, které ilustrují úžasné detaily motocyklu, které lze vidět v kolekci Tissot T-Race MotoGP. Těšíme se, že budeme pokračovat ve spolupráci s Dornou a budeme se navzájem inspirovat k dosahování výsledků jak v měření času, tak v našich produktech pro sportovce i fanoušky,“ uvedl šéf Tissotu Sylvain Dolla.

„Jsme potěšeni, že můžeme oslavit více než dvě desetiletí spolupráce se společností Tissot dalším důležitým oznámením, které znovu rozšiřuje naše partnerství,“ uvedl Carmelo Ezpeleta, generální ředitel společnosti Dorna Sports.

Andrej Poliak