Rovnost žen a mužů a posílení postavení žen jsou jedním z hlavních pilířů programu Horiz-On společenské odpovědnosti značky Zenith. Program nyní vstupuje do nové mentoringové fáze Dreamhers (její sny).

Houslová virtuoska Esther Abramiová

Platforma Dreamhers sdružuje nezávislé a úspěšné ženy, aby se podělily o své zkušenosti a inspirovaly ostatní ke splnění svých snů. Již třetím rokem jsou v Zenith Dreamhers zastoupeny ženy ze všech oblastí života, které se věnují svým vášním a dosahují neuvěřitelných úspěchů ve svých oborech.

Tenisová hvězda Anett Kontaveitová

V rámci programu budou vylosovány tři uchazečky, které budou mít možnost strávit individuální čas se třemi inspirativními ženami: tenisová hvězda Anett Kontaveitová jim předá své zkušenosti, jak se soustředit a nevzdávat se navzdory překážkám; houslová virtuoska Esther Abramiová o tom, jak vyniknout a zároveň zůstat věrná sama sobě a svým hodnotám; a Catie Munningsová, závodnice z extremní motoristické série Extrem E se podělí o to, jak uspět v činnosti, kde dominují převážně muži.

Catie Munningsová, závodnice z extremní motoristické série Extrem E

Jejich vzájemně se doplňující vlastnosti a odlišné filozofie při dosahování úspěchu poskytnou účastníkům mentoringového programu Dreamhers ucelený, interaktivní a vzdělávací zážitek.