Švýcarská značka Tudor se stala hlavním partnerem jachtařského týmu Alinghi Red Bull Racing. Společně se postaví na start legendárního Amerického poháru, jehož 37. ročník se uskuteční v roce 2024.

Účast na Americkém poháru, nejvýznamnější světové plachtařské události s jednou z nejstarších sportovních trofejí na světě, vyžaduje vizi, inovaci a odvahu. Právě v tomto duchu se značka Tudor rozhodla pro podporu týmu Alinghi Red Bull Racing, který spojuje legendárního dvojnásobného vítěze America’s Cupu, společnost Alinghi, s hnací silou světového sportu, společností Red Bull, a který se bude plavit pod vlajkou klubu Société Nautique de Genève.

Tým Alinghi získal Americký pohár v letech 2003 a 2007.

„Společnost Tudor již po generace vyrábí vysoce kvalitní a přesné hodinky a je proslulá svou spoluprací ve světě sportu s ambasadory, jako jsou fotbalista David Beckham, surfař na velkých vlnách Nic Von Rupp, mistr světa ve volném potápění Morgan Bourc’his nebo novozélandský ragbyový tým All Blacks. Jelikož je Alinghi Red Bull Racing švýcarský tým se švýcarskou lodí, cítíme, že je pro nás, švýcarskou společnost, přirozené spojit síly. Jsme hrdí na to, že naše hodinky poplují s tímto týmem,“ nechal se slyšet Éric Pirson, CEO Tudor.

Andrej Poliak

Hodinky značky Tudor můžete zakoupit v Hodinářství Bechyně