Na počátku letošního roku byla v rámci projektu KlokArt představena již třetí edice triček s motivem ikonických časomír na podporu Fondu ohrožených dětí. Edici Kaskadér s hodinkami DS Cascadeur od Certiny nyní osobně podpořil kaskadér Jan Homolka.

Devadesátkové chronografy byly na vrcholu popularity v době, kdy dnes sedmatřicetiletý kickboxer začínal s tréninkem bojových sportů. Homolka je dnes populární díky svému z dodávky vysílanému podcastu Fair Play Thinker. „Je to trochu punkový projekt, ale mám na něj skvělou zpětnou vazbu, takže to má smysl, “ prozradil Homolka.

Jan Homolka s dodávkou, ze které vysílá svůj podcast Fair Play Thinker

Homolka se jako kaskadér podílel na natáčení například filmů Wanted, Snowpiercer či Lidice. V současnosti pracuje hned na několika projektech streamovacích platforem Neflix a Amazon (The Wheel of Time, Carnival Row a další).

Koupí trička nebo mikiny podpořte děti v Klokáncích

Trička a mikiny s ilustrací hodinek DS Cascadeur jsou opět dostupné k zakoupení exkluzivně na e-shopu Klokart, případně je bude možné získat jako dárek k pořízení nových hodinek Certina u vybraných prodejců. V každém případě peníze z jejich prodeje podpoří děti v domovech Klokánek.

V prodeji jsou i předchozí dvě edice Návrat do budoucnosti s hodinkami Casio a originální trička nesoucí motiv kultovních hodinek Seiko Tuna.

Andrej Poliak