Do poslední chvíle všichni doufali, že k tomu nedojde. Ale bohužel zhoršující se situace v souvislosti s koronavirovou pandemií má za následek odsunutí termínu konání výstavy Salon Exceptional Watches (SEW).

Výstava se měla ve dnech 16. a 17. října konat v pražském paláci Žofín. „Moc nás to všechny mrzí, ale kvůli aktuální situaci spojenou s COVID-19 jsme nuceni 7. ročník veletrhu výjimečných hodinek Salon Exceptional Watches přesunout,“ uvedl v prohlášení generální ředitel výstavy Jan Pokorný.

Pokorný dále poděkoval všem značkám, partnerům a fanouškům za důvěru. „Budeme se těšit na vše společné v novém termínu. Ihned začínáme pracovat na posunutém termínu, abychom udrželi úspěšný koncept z minulých let, nadále zvyšovali úroveň, představili vám nové značky a opět jsme se mohli všichni setkat v úžasné atmosféře nad časomírami,“ uvedl Pokorný.

„Příznivci hodinářského umění, kteří si již zakoupili vstupenky na zrušený termín, nemusí mít obavy. Vstupenky zůstávají v platnosti i pro nový termín, který bude upřesněn,“ dodal.