V rubrice vládce času vás seznámíme s hodinářem Jean-Marc Wiederrechtem, mužem jehož práci obdivuje mnoho movitých sběratelů hodinek po celém světě. Jean-Marc Wiederrecht patří mezi největší vizionáře současnosti. Dámy dokáže okouzlit svou něhou a muže precizností. Jeho esem v rukávu je však kreativní smýšlení a zdravý odstup od politiky uvnitř jednotlivých firem.

Dále se věnujeme profilu značky Roger Dubuis – vysoká hodinařina v tradičním pojetí v kombinaci s odvážnými tvary byla na počátku milénia naprosto unikátní a pro sběratele stěží odolatelná.Pánské nebo dámské, sportovní nebo společenské, hodinky Roger Dubuis jsou stále snadno rozpoznatelné a neuhýbají ze svého nekompromisního pojetí.

Kultovní hodinky vznikají různě. Může to být na základě pečlivého plánování, geniálního nápadu designera nebo třeba úplnou náhodou, jako u mnoha dalších produktů nebo vynálezů. Seiko Tuna, které patří mezi nejironičtější designy hodinek vůbec, vznikly úplně jinak. Na svět je přivedla stížnost zákazníka

Nezapomněli jsme ani na 100 leté výročí hodinek Cartier Tank, nadčasový model, kterým společnost Cartier dokázala, jak dobře umí držet prst na tepu doby, a zároveň dala světu pojem „hodinářská ikona“.

V rozhovoru se Zdeňkem Kortišem nahlédneme do úžasného světa chutí whisky Chivas Regal a s Vivienne Westwood se rozhlédneme nejen po módním světě jejího vlastního impéria.

To vše a mnoho dalšího se dočtote v aktuálním vydání

Tak honem do trafiky. !!!!

A kdo má radši on-line verzi, zkuste Flowie nebo AlzaMedia.