Když padají hvězdy, přejete si něco? Díky švýcarské hodinářské manufaktuře Zenith teď můžete mít svůj soukromý vesmír přímo na vašem zápěstí. Seznamte se s Zenith Defy Midnight – hodinkami, které našly inspiraci v magické noční obloze poseté tisíci hvězd. Jejich nebeský ciferník si zamilují všechny ženy, které od svých hodinek očekávají prvotřídní kvalitu a jedinečný design.

Číselník hodinek Defy Midnight, který je umístěn v pouzdru z nerezové oceli o průměru 36 mm a zdobený brilantně broušenými diamanty, dává filozofii švýcarské značky Zenith a jejímu mottu: „Time to reach your star“ nový rozměr. V tmavě modré barvě s lesklou povrchovou úpravou vám do detailů navodí pocit nekonečného vesmírného horizontu.

Nebeskou iluzi na něm dotvářejí diamanty, které označují jednotlivé hodiny s výjimkou třetí hodiny, kde je umístěno datumové okénko. Obvod lunety je pak lemován dalšími 44 diamanty, které evokují pocit hvězdné mléčné dráhy. Hodinky Defy Midnight jsou vybaveny automatickým strojkem kalibru Elite a poskytují tak spolehlivou přesnost a autonomii 50 hodin.

Defy Midnight ale nejsou jen hodinky samotné. Kouzlo jejich jedinečného designu tkví v tom, že si je každá jejich majitelka může doladit podle svého použitím velkého sortimentu náramků a řemínků. Součástí nádherného balení jsou další tři řemínky na výběr. Jejich nositelka si tak může zvolit z náramků z nerezové oceli, kožených nebo kaučukových řemínků, jež lze snadno vyměnit pomocí speciálního mechanismu. Tento úkon nevyžaduje žádné nástroje ani speciální dovednosti ze strany jejich majitelky.

Zenith Defy Midnight

Ref.: 16.9200.670.01.MI001) | automatický nátah | hodiny, minuty, datum | ocel / ø 36 | vodotěsnost 100 m | ocelový náramek | 43294 300 Kč

 

 

 

 

Hodinky zakoupíte v Klenotnictví Dušák, Na Příkopě 17, 110 00 Praha 1

Tisková zpráva