Ve středu 29. května se v poslechových studiích společnosti Panter na Praze 4 uskutečnil společenský večer, na kterém kromě dobrého zvuku v české premiéře zazářily nové limitky od Union Glashütte.

Akce, která probíhala od odpoledních hodin do noci, přinesla premiér hned několik. Jednou z nich bylo právě slavnostní odhalení novinky Noramis Date Deutschland Klassik 2024, kterou skvěle nafotil Jakub Mrázek, za což děkujeme.

Velkou pozornost sklidila také expozice prestižní hodinářské značky Union Glashütte. Tuto saskou ikonu v České republice nabízí hodinářský ateliér Chronoshop, který se zároveň stal oficiálním partnerem eventu.

Poprvé byla na akci prezentována také nejnovější audiofilská sluchátka společnosti Sennheiser HD 620. Která ukázala, že prostorový otevřený zvuk dokáže výrobce vdechnout i uzavřeným modelům. A nechybělo ani překvapení v podobě dostupných Sennheiser Accentum True Wireless do uší, která zaskočila svým poměrem cena/výkon.

Na akci nechyběla celá řada špičkových sluchátek Sennheiser. Návštěvníci si tak mohli vyzkoušet modely ze slavné řady HD 600 i vlajkové lodě jako jsou HD 800s a HD 820. K dispozici byly i moderní bezdrátové modely a také očekávané novinky, které aktuálně vstupují na český trh.

Značka ProAc, založená v roce 1973 ve Velké Británii, je synonymem pro precizní audio inženýrství a elegantní design. A to potvrdila i v roce 2024 v poslechových místnostech společnosti Panter. Zvuk, který reprosoustavy nabídly, okouzloval svou muzikálností a úchvatným prostorem. Ruční výroba přímo v Británii a smysl pro detail vynikly i na pohled.

Tisková zpráva