První ročník výstavy Micro Praha, jehož je Watch It! mediálním partnerem, v prostorách pražského hotelu Kings Court nedaleko Obecního domu v prosinci představí přes třicet značek z celého světa.

Nejen příznivci hodinařiny se tak mohou těšit na značky ze Švýcarska, z Německa, z Belgie, z Dánska a z USA. „Seznam všech vystavovatelů přitom ještě není zcela uzavřen,“ upozornil v červenci jeden z pořadatelů výstavy Ondřej Vislocký. Od publikování článku opravdu pár značek přibylo.

ČTĚTE: Praha bude hostit nový hodinářský festival

Výstava Micro Praha se uskuteční od 2. do 3. prosince a pro návštěvníky bude zdarma. Koná se v době vánočních trhů na Staroměstském náměstí, takže má velký potenciál přilákat nejen obdivovatele tikajících strojků.

Výstava je živá událost, která jako taková podléhá aktuálním změnám. Nic není, jak se říká jisté a tak i v seznamu vystavujících značek dochází k aktualizacím. Nově se na výstavu do reprezentativních prostor pražského hotelu Kings Court chystají značky Guinand a MARCH LA.B.

Naopak svou účast odhlásily Archimede, Dumoreau a SequentTak třeba se s těmito značkami budeme seznámit v některém z příštích ročníků Micro Praha. Uvidíme.

Na stránkách Watch It! jsme vám přinesli profily jednotlivých značek. Chystáte se na výstavu? Dejte nám vědět na našem facebookovém profilu.

Seznam zúčastněných hodinářů, klenotníků či výrobců příslušenství:
AIS collective
(čistící prostředky pro hodinky) ǀ Båge & Söner (budíky) ǀ Bavarian Watch Company ǀ Circula ǀ Davosa ǀ Dekla ǀ Delbana ǀ Delma  ǀ Elka Watch ǀ Epos ǀ Etien ǀ Findeisen ǀ FineWatchesBerlin ǀ Formex ǀ Gavox ǀ Guinand ǀ Hanhart ǀ Havaan Tuvali ǀ Heinrich ǀ Jurmo Watches ǀ Kieser Design ǀ Laco ǀ Loee Diamonds (šperky) ǀ MARCH LA.B ǀ Micro Praha (obchod) ǀ Nordic Marine Instrument ǀ RZE ǀ Sherpa ǀ Subdelta ǀ Swiss Watch Company ǀ TIMELESS WATCH ǀ Vandaag ǀ Watch Bandit (řemínky) ǀ XIIVI ǀ Zealande (řemínky)

Andrej Poliak

Článek byl publikován 25. července. Aktualizován byl 31. října o odkazy na profily jednotlivých značek. Druhá aktualizace 10. listopadu – seznam vystavujících značek. Třetí aktualizace 1. prosince.