Porsche Design studio letos slaví 50. výročí svého založení. Pražský butik vedle speciální edice doplňků má ve své nabídce také „nevýroční“ dvojici chytrých hodinek, na kterých studio spolupracovalo s velikány Garmin a Huawei.

Porsche × Garmin
Multisportovní chytré hodinky Porsche x Garmin Epix 2 s jedinečnými detaily Porsche kombinují sportovní, elegantní design a nejnovější funkce. 1,3“ AMOLED displej, vyrobený ze safírového skla odolného proti poškrábání, dělá z tohoto kousku odolného společníka. Nabízí řadu funkcí, jako je nepřetržité měření srdečního tepu, saturace kyslíkem či stav zotavení. Na displeji je vedle loga Porsche možné zobrazit logotyp vybraného vozu. Na výběr jich je dvanáct. Průměr pouzdra je 47 mm. Je vyrobeno z polymeru vyztuženého vlákny s ocelovým ráme. Hodinky Porsche x Garmin Epix 2 můžete získat na porsche-design-prague.cz za 24 875 Kč.
Porsche × Huawei
Inteligentní hodinky mají titanové pouzdro o průměru 46,7 mm s prvotřídní povrchovou úpravou. Titanový je i tah. Dýnko je pak keramické. Dotykový AMOLED displej má úhlopříčku 1,39″ s rozlišením 454 × 454 pixely. Na jedno nabití výdrží až 14 dní. Bezdrátové nabíjení zabere cca dvě hodiny. Hodinky nabízí řadu senzorů: zrychlení, gyroskop, optická srdeční frekvence, okolní světlo, tlak vzduchu, geomagnetický a kapacitní senzor. Hodinky ocení také golfisté. Při golfu analyzuje režim Golf polohu švihu a poskytuje informace ke zlepšení rychlosti a frekvence švihu. Chytré hodinky Porsche Design HUAWEI WATCH GT2 pořídíte na porsche-design-prague.cz za 18 750 Kč.
Andrej Poliak