Micro Praha Festival je velmi očekávanou událostí, která se uskuteční v historickém centru Prahy ve dnech 2. a 3. prosince 2023. Ve speciální rubrice vám postupně představíme všechny vystavující značky.

Představujeme značku MARCH LA.B.

Hodinky March LA.B spojuje filozofie, jednoduchost a rafinovanost. Značka vznikla v roce 2009. Její návrhy kombinují vintage estetiku se současným řemeslným zpracováním. Po dřívější spolupráci s renomovanými hodináři v rámci švýcarského průmyslu přešly hodinky March LA.B na sladění firemního étosu s francouzským dědictvím.

Modus operandi značky March LA.B vždy spočíval ve vytváření výjimečně krásných a zároveň funkčních hodinek pro sběratele. Jejich hodinářská kultura je poselstvím, které stojí za každými hodinkami vytvořenými ve společnosti March LA.B.

Společnost byla založena v roce 2009, kdy otec čtyř dětí a sportovní nadšenec Alain Marhic, nyní generální ředitel společnosti, opustil svou práci provozního ředitele oddělení brýlí skupiny Quiksilver.

Alain, jeho dva bratři i otec slaví narozeniny v březnu. Spojíme-li tento odkaz v názvu značky se společnými kancelářemi v Los Angeles a francouzském Biarritzu, je jasné, jak společnost získala svůj jedinečný název.

Andrej Poliak

SPECIÁLNÍ RUBRIKA Micro Praha