Depeche Mode jsou zpět! Poprvé po pěti letech se legendární kapela, která byla uvedena do Rock & Rollové síně slávy, vydala na turné. A Hublot je opět po jejich boku, jako oficiální charitativní partner turné.

Memento Mori World Tour začalo 23. března v kalifornském Sacramentu, kde se uskuteční omezená série koncertů po celé Severní Americe, v létě pak bude pokračovat na evropských stadionech a na podzim se vrátí do Severní Ameriky.

Evropská část turné začne 16. května v Amsterdamu. V Bratislavě se skupina představí 28. května. Do Prahy přicestuje kapela Depeche Mode z Budapešti, kde vystoupí 28. července. V pražských Letňanech zahraje o dva dny později. V sousedním Polsku mohou fanoušci kapelu vidět 4. srpna v Krakově.

Turné je podporou patnáctého studiového alba Memento Mori, které kapela vydala 24. března. Jako charitativní partner turné podpoří Hublot kapelu při získávání finančních prostředků a zvyšování povědomí o celosvětové charitativní organizaci Conservation Collective, která se zabývá ochranou životního prostředí, a rovněž podpoří úsilí o udržitelnost v rámci celosvětového turné.

Andrej Poliak